Tez Hazırlama,Tez Yazan Yerler,Tez Merkezi

TEZ HAZIRLAMA VE TEZ DANIŞMANLIK HİZMETİMİZLE AKADEMİK ALANDA YAZILARINIZDA YARDIMCI OLUYORUZ.

Yazarlarımız, başlığınıza veya teklifinize göre ilgi çekici ve ilginç tezler oluşturabilirler. Seçtiğiniz birincil ya da ikincil araştırma yöntemlerini kullanırlar ya da emin değilseniz teziniz için en iyi araştırma türünü seçmenize yardımcı olurlar. Tezi yapısı gereksinimlerinize göre kişiselleştirilmiştir, ancak tipik bir tez aşağıdaki bölümleri içerir:

Bölüm 1 – Giriş

Her tez bir girişe sahiptir. Bu, tez ile ilgili temel bilgileri ve çalışmanın amaçlarını ve hedeflerini ortaya koymaktadır. Burada, okuyucunun işin neyle ilgili olduğunu ve niçin tamamladığınızı söylersiniz.

Bölüm 2 – Literatür taraması

Referanslarla dolu olan literatür taraması, hemen hemen her tür tezde önemli bir bölümdür: bazılarında, neredeyse tüm iş parçasını oluşturabilir. Literatür incelemeleri, konuyla ilgili mevcut tüm kitap, web sitesi ve dergileri gözden geçirir, ortaya çıkan anahtar temaları tespit eder ve mevcut araştırmada bir ‘boşluk’ tespit eder.

Bölüm 3 – Metodoloji

Metodoloji bölümü, araştırma planlarınızı tartışır; tamamlamak için en zor bölümlerden biri olabilir ve yüksek bir DERECE elde etmek için hayati önem taşır. Birincil veya ikincil araştırmalar arasında karar vermek yazma sürecindeki en önemli karardır. Anket toplamadan ve sonuçları istatistiksel olarak analiz ederek, mevcut araştırma ve çizim sonuçlarını gözden geçirmekten profesyonel yazım hizmetimiz size yardımcı olabilir.

Bölüm 4 – Sonuçlar ve Analiz

Tezi için araştırmayı nasıl yapacağınıza karar verdikten sonra, verdiğiniz sonuçları araştırmanız ve analiz etmeniz gerekecektir.

En Önemli İpuçları # 2: Metodolojiniz için zaten bir planınız varsa, bize ne yapmayı umduğunuzu açık bir şekilde açıklayın. Uzman yazarımız bunu gözden geçirebilir ve işiniz için en uygun metodolojiyi seçtiğinizden emin olabilirsiniz.

Bölüm 5 – Tartışma ve Sonuç

Tartışma ve Sonuç bölümü genellikle bir tezin son bölümüdür. Tartışma, tezini tamamlarken öğrendiklerinizi ayrıntılı olarak özetleyecektir.

Ekstralar ve Diğer Yardımlar

Geleneksel tez bölümlerine ek olarak, ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ‘ekstralar’ ile de yardımcı olabiliriz. Örneğin, özetler ortak bir gereksinimdir. Özet, tezin tamamının kısa bir özetidir. Araştırma yöntemleri tasarlamak da çok zor olabilir, bu yüzden yazarlarımız harika araştırmalar tasarlamanıza yardımcı olacak röportaj soruları veya örnek anketler oluşturabilirler.

TEZ HAZIRLAMA LİTERATÜR TARAMA METODLARI

Literatür taramasının tamamlanması bazen zaman alıcı ve ürkütücü bir meydan okuma olabilir. Bir literatür taraması, belirli bir konu, konu ya da fikir etrafında yayınlanmış olan tüm bilgilerin eleştirel bir tartışmasıdır. Güçlü bir literatür taraması bir dizi yüksek kaliteli kitap ve dergi kullanacak ve mevcut araştırmadan ortaya çıkan temaların derinlemesine tartışılmasını ve eleştirel değerlendirmesini geliştirecektir.

HİZMETLERİMİZ VEYA FİYATLARIMIZ HAKKINDA SORULARINIZ İÇİN YARDIM ALIN.

Literatür taraması yapıldığında takılırsanız, uzman yazarlarımız size yardımcı olmaya hazırdır. Araştırma kapsamındaki konuların açık ve ayrıntılı bir değerlendirmesini oluşturmak için uygun kaynakları bulmaya kadar, literatür tarama hizmetimiz bir tez gibi daha büyük bir iş için bir temel olarak kullanmak için mükemmeldir.