Nitel Analizler | Türkiye'nin En Büyük Tez Proje Yazım Merkezi
Whatsapp: (+90) 850 346 88 93 - Mail : info@tezyazimdunyasi.com
previous arrow
next arrow
Slider

Uzman Ekip

Tüm çalışmalarınızı alanında uzman hocalarımız tarafından hazırlanmaktadır.

İletişime Geç

Düşük Ücret Garantisi

Türkiye’de ilk ve tek düşük hizmet garantisi ile çalışmalarınız hazırlanmaktadır.

İletişime Geç

Koşulsuz İade

Yazılan çalışmalarda tarafımızca olan hata veya yanlışlıklarda, koşulsuz ücret iade garantisi.

İletişime Geç

NİTEL ANALİZLER

Nitel analiz oldukça zorlu ve sorunlu bir alandır. Çalışmanıza bu şekilde bir yön vermek istemeniz için çeşitli gerekçeleriniz bulunmalıdır. Özellikle görüşülecek kişi sayısının sınırlı olması bundaki en büyük etkenlerden biridir.

Nitel analiz esnek bir çalışma imkânı sunar ama buna rağmen takip edilmesi gereken bilimsel yöntemler bulunmaktadır.  Araştırmanızda kimlerle görüşeceğiniz, hangi soruları soracağınız gibi temel konuları danışman hocanızla başlangıçta detaylı bir şekilde kurgulamanız sonrasında eleştiri almanızı engelleyecektir. Nitel analiz kısmına geçmeden önce doğru soruların doğru kişilere sorulacağından emin olmak gerekir.

Tez Yazım Dünyası olarak çoğunlukla bu aşamadan sonra size yardımcı olabiliriz. Elinizdeki içerikleri veya örnek bir bölümün Word’de bize iletmeniz halinde size analiz için kesin bir fiyat sunmamız mümkün olacaktır. İstendiği takdirde ekstra ücret ile ses dosyalarını ya da kâğıt üzerindeki içerikleri Word’e aktarmamız da mümkün.

Nitel analizlerdeki fiyatı hem soru sayısı hem de görüşülen kişi sayısı etkilemektedir (Kitap, makale gibi kaynakların içerik analizi olarak konu ele alınarak değerlendirildiğinde de benzer bir durum söz konusudur). Fiyat teklifini kabul etmeniz durumunda küçük bir ön ödeme alınır ve akabinde ön çalışma teslim edilir.

Analizler Nvivo, Maxqda vb. programlar aracılığıyla yapılabileceği gibi; verinin hacmine, uzman hocamızın tercihine ve sizden gelecek taleplere göre de şekillenebilir.


Tez Yazım Dünyası 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında akademik çalışmalarda danışmanlık hizmeti sunmaktır. Çalışmalarınızda resmi olarak çalıştığınız danışmanınızın sizi doğru yönlendirme ve araştırmalarda yetersiz kaldığı ya da yeterince ilgilenmediği noktada, çalışmalarınızın belirlenen takvime uygun ve talep ettiğiniz kriterler dahilinde danışmanlık hizmetini vermektedir.
Online ziyaretçi sayıcı ile sitemizdeki günlük ziyaretçi detaylarını görebilirsiniz.
Back to Top

“Baş+arı: “Baş” olmak için “arı” gibi çalışmak gerekir. “

Mümin Sekman
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabilirim?