Sıkça Sorulan Sorular | Türkiye'nin En Büyük Tez Proje Yazım Merkezi
Whatsapp: (+90) 850 346 88 93 - Mail : info@tezyazimdunyasi.com

Sıkça Sorulan Sorular

Hedefiniz nedir?

Hedefimiz, Türkiye’nin dört bir yanında okuyan tüm öğrencilerimizin çalışmalarını başarılı bir şekilde tamamlamaları için en büyük destekçileri olmak.

Sözleşme yapıyor musunuz?

Bu da yeni moda dolandırıcı şekillerinden biri oldu. Elimde bu çalışmanın tarafımızca yazıldığı kanıtı var tez ödemesini yapmazsanız okulunuza mail atarız eğitim hayatınızı bitiririz dediğimizde ne cevap vereceksiniz?. Lütfen bu tip dolandırılma yöntemlerine düşmeyin kimseyi de düşürmeyin. Çalışmalarımızda bu gibi kesin kanıtlayıcı bilgi ve belgeler düzenlemiyoruz. Ama hayır ben sözleşmesiz çalışmam diyorsanız sözleşmede yapabiliriz. Bu konuda içiniz rahat olsun lütfen.

Size neden güvenmeliyim?

Sizlerin kim olduğunu bilmeden bizler rahat bir şekilde iletişim halinde oluyorsak, lütfen sizler de bizlere güvenin. Ne yazık ki 100 iş yaparsın 10 teşekkür zor gelir ama 1 kötü iş yaparsın her yerde şikayetler yazar 🙂

Çalışmamı yazdırmak için nasıl bir yol izlemeliyim?

Çalışmanızın detaylarını bizlere iletmeniz durumunda ilgili hocalarımız ile görüşüp size detaylı bilgi verebiliriz. Bunlar;1- Çalışmanızın tam konu başlığı nedir? Çalışmanızın başlığı belli değil ise hangi alan veya bölümle ilgili yazılacağı konusunda bahseder misiniz?2- Çalışmanız hangi dilde yazılacaktır?3- Çalışmanızın son teslim tarihi nedir?4- Çalışmanızla ilgili olarak anket veya analiz yapılacak mıdır? Yapılacak ise analiz kısmı tarafımızca mı yapılacak yoksa siz mi yapacaksınız?gibi başlıklara cevaben veya sizin de eklemek istedikleriniz olu ise tüm bunlar herhangi birı iletişim kanallarından bizlere ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Parayı gönderdik çalışma geldi beğenmedim iptal ettirmek istersem ne olacak?

Bizden kaynaklı her türlü sorun veya yazamama gibi durumlarda gönderdiğiniz ücreti sizlere 1-5 iş günü içerisinde iade etmekteyiz. Bizim amacımız sizlerle değil sizlerin arkadaşları ile çalışabilmekte.

Çalışmamı sizden nasıl teslim alacağım?

Çalışma size mail olarak word dosyası biçiminde gönderilecektir. Bu durumda sizlerinde düzenleme yapabilme çalışma üzerinde oynama şansınız olacaktır.

Çalışmam okulum tarafından kabul edilecek mi?

Evet. Çalışmanızı size bölümler halinde yazıldıkça gönderiyoruz. Bu durumda olası eksiklik veya hatalarda zamanında müdahale yapılıp hatalardan ortadan kaldırılıyor. Böylelikle kabul edilmemesi için bir sebep kalmıyor.

İntihal oranı nedir? Neden önemlidir? Sizin yazdığınız çalışmalarda intihal oranı % kaçtır?

İntihal oranı; kısaca kopya veya benzerlik durumunu gösteren sayaçtır. İntihal oranını belirleyen yazılımlara çalışmanızı yüklediğimizde ortalama 60 milyondan fazla web sitesi, makaleler ve diğer bilimsel çalışmalar taranmaktadır. Burada amaç bu çalışmanın özgün olarak mı hazırlandığı yoksa başka bir çalışmadan kopya mı alındığını gösterir. Bu nedenle çok önemlidir. Çalışmalarımızda genelde en yüksek intihal oranı % 18 ‘dir.

Ödemeyi hemen mi istiyorsunuz?

Çalışmanızdaki gerek ciddiyet gerekse emeklerimizin boşa çıkmaması adına, ödemeleri sizleri de zor duruma sokacak şekilde değil de taksitli olarak talep etmekteyiz. Çalışmalardaki ücret miktarına ve sizin ödeme gücünüz baz alınarak gerekli taksitlendirme yapılmaktadır.

Ödeme yapmadan çalışmamı başlayıp göndermiyor musunuz?

Sizden ilk talep edilen ücret, çalışma tutarına göre düşük bir ücret olmaktadır. Buradaki amaç sizden o küçük ödemeleri alıp çalışmanızı yapmamak değil elbette; ancak çalışmalarımız hocalarımız tarafından yazılmaktadır ve buna yoğun bir emek harcanmaktadır. Daha sonra öğrencilerimiz sebep belirtmeksizin ya hiç çalışmalarınız talep etmiyorlar ya da çalışmaları alıp ödeme yapmadan iptal ettiklerini belirtiyorlar. Bu durumu geçmişte defalarca yaşadığımızdan dolayı böyle bir önlem alma gereği duyduk. Zaten sizlerin ilk başta ödeyeceği tutarlarda sizleri kandırıl dolandırmaya başlasak emin olun savcılıktan çıkamayız…

Ödememi nasıl yapacağım?

Web sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme yapabilir veya banka hesap bilgilerimize EFT veya havale yapabilirsiniz.

Elden ödemeyi kabul ediyor musunuz?

Hayır; çünkü sizlerin ödeme hesabınızı hem takip edebilmek hem de olası anlaşmasızlıklarda taraflarca kanıt olabilmesi açısından banka veya online ödeme sistemini tercih etmekteyiz.

Çek, senet veya kıymetli evrak ödeme aracı olarak kullanabilir miyim?

Evet, ancak her çalışma için geçerli değildir.

Ödememi bir başkasının hesabından yapmamın sakıncası var mıdır?

Hayır, dilediğiniz kişi hesabından ödeme yapabilirsiniz. Ödeme açıklamasına sizin isminizi belirtmesi yeterlidir.

Ödememi kripto para ile yapabilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz.

Bir sorunuz mu var?

Sevgili öğrenciler, Tez Yazım Dünyası olarak aklınıza takılabilecek en sık soruları sizler için buraya cevapları ile yazdık; ancak burada olmayan soru veya sorularınız için lütfen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz.

İletişime Geç


Tez Yazım Dünyası 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında akademik çalışmalarda danışmanlık hizmeti sunmaktır. Çalışmalarınızda resmi olarak çalıştığınız danışmanınızın sizi doğru yönlendirme ve araştırmalarda yetersiz kaldığı ya da yeterince ilgilenmediği noktada, çalışmalarınızın belirlenen takvime uygun ve talep ettiğiniz kriterler dahilinde danışmanlık hizmetini vermektedir.
Online ziyaretçi sayıcı ile sitemizdeki günlük ziyaretçi detaylarını görebilirsiniz.
Back to Top

“Baş+arı: “Baş” olmak için “arı” gibi çalışmak gerekir. “

Mümin Sekman
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabilirim?