Etik Kurulu | Türkiye'nin En Büyük Tez Proje Yazım Merkezi
Whatsapp: (+90) 850 346 88 93 - Mail : info@tezyazimdunyasi.com
previous arrow
next arrow
Slider

Uzman Ekip

Tüm çalışmalarınızı alanında uzman hocalarımız tarafından hazırlanmaktadır.

İletişime Geç

Düşük Ücret Garantisi

Türkiye’de ilk ve tek düşük hizmet garantisi ile çalışmalarınız hazırlanmaktadır.

İletişime Geç

Koşulsuz İade

Yazılan çalışmalarda tarafımızca olan hata veya yanlışlıklarda, koşulsuz ücret iade garantisi.

İletişime Geç

ETİK KURULU

Yüksek lisans veya doktora tezinde tez dönemine başlamadan önce çalışmanın en önemli aşaması o araştırmanın bilimsel dünya için ne anlam ifade ettiği ve literatüre ne gibi katkısının olacağının öngörülmesidir. Bunun için de çok iyi bir literatür taraması yapılmalı yöntem ve metodoloji sağlam bir zemin üzerine oturtulmalıdır.

Gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra özellikle beşerî ve sağlık bilimlerinde etik kurul onayı alınması gerekmektedir. Gerek klinik araştırmalarda gerekse hayvan deneylerinde o araştırmanın etik kurallara uyup uymadığı üniversite kurulu tarafından değerlendirilmekte ve uygun görülürse araştırmanın yapılmasına onay verilmektedir.

Bunun için araştırıcıların önden her üniversitenin kendi içinde belirlediği etik kurul formunu doldurmaları gerekmektedir. Uzman ekibimiz profesyonel bir şekilde etik kurul formunuzu doldurarak çalışmanızın kuruldan geçmesini ve bir an önce araştırmanıza başlamanıza destek olmaktadır. Siz sadece bize bir etik kurul formu gönderin gerisine karışmayın… Çünkü araştırmanız emin ellerde…


Tez Yazım Dünyası 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında akademik çalışmalarda danışmanlık hizmeti sunmaktır. Çalışmalarınızda resmi olarak çalıştığınız danışmanınızın sizi doğru yönlendirme ve araştırmalarda yetersiz kaldığı ya da yeterince ilgilenmediği noktada, çalışmalarınızın belirlenen takvime uygun ve talep ettiğiniz kriterler dahilinde danışmanlık hizmetini vermektedir.
Online ziyaretçi sayıcı ile sitemizdeki günlük ziyaretçi detaylarını görebilirsiniz.
Back to Top

“Baş+arı: “Baş” olmak için “arı” gibi çalışmak gerekir. “

Mümin Sekman
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabilirim?