Makale Yazımı | Türkiye'nin En Büyük Tez Proje Yazım Merkezi
Whatsapp: (+90) 850 346 88 93 - Mail : info@tezyazimdunyasi.com
previous arrow
next arrow
Slider

Uzman Ekip

Tüm çalışmalarınızı alanında uzman hocalarımız tarafından hazırlanmaktadır.

İletişime Geç

Düşük Ücret Garantisi

Türkiye’de ilk ve tek düşük hizmet garantisi ile çalışmalarınız hazırlanmaktadır.

İletişime Geç

Koşulsuz İade

Yazılan çalışmalarda tarafımızca olan hata veya yanlışlıklarda, koşulsuz ücret iade garantisi.

İletişime Geç

MAKALE YAZIMI

Makale hazırlamak başlı başına tecrübe ve bilgi gerektirmektedir. SCI yada SCI-Expanded tarafından indeksleri yazarın kendi düşüncelerini, kendi hissettiklerini, kendi farklılıklarını yaratan makalelerden oluşmaktadır.  Çünkü tez belli kalıp ve standartlarda hazırlanırken makale başlı başına orijinal ve nitelikli bir eserdir.

Kişinin bilimsel yetkinliğini gösteren makale için günlerce hatta haftalarca çalışmak gerekmektedir. Makalede ortaya konan iddia bilimsel verilerle desteklenmeli ve açıklayıcı bir dil kullanılmalıdır. Çünkü yazar ortaya attığı iddianın mutlak doğruluğuyla ilgilenir. Bu durumda okuyucu yazarın iddialarını gerçekçi ve kabul edilebilir bulmalıdır.

Bu noktada sizin belirlemiş olduğunuz standartlar çerçevesinde ulusal ve uluslararası makaleleri titizlikle hazırlanmaktadır. İletişime geçmekte acele edin!…


Tez Yazım Dünyası 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında akademik çalışmalarda danışmanlık hizmeti sunmaktır. Çalışmalarınızda resmi olarak çalıştığınız danışmanınızın sizi doğru yönlendirme ve araştırmalarda yetersiz kaldığı ya da yeterince ilgilenmediği noktada, çalışmalarınızın belirlenen takvime uygun ve talep ettiğiniz kriterler dahilinde danışmanlık hizmetini vermektedir.
Online ziyaretçi sayıcı ile sitemizdeki günlük ziyaretçi detaylarını görebilirsiniz.
Back to Top

“Baş+arı: “Baş” olmak için “arı” gibi çalışmak gerekir. “

Mümin Sekman
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabilirim?