Tez Önerisi | Türkiye'nin En Büyük Tez Proje Yazım Merkezi
Whatsapp: (+90) 850 346 88 93 - Mail : info@tezyazimdunyasi.com
previous arrow
next arrow
Slider

Uzman Ekip

Tüm çalışmalarınızı alanında uzman hocalarımız tarafından hazırlanmaktadır.

İletişime Geç

Düşük Ücret Garantisi

Türkiye’de ilk ve tek düşük hizmet garantisi ile çalışmalarınız hazırlanmaktadır.

İletişime Geç

Koşulsuz İade

Yazılan çalışmalarda tarafımızca olan hata veya yanlışlıklarda, koşulsuz ücret iade garantisi.

İletişime Geç

TEZ ÖNERİSİ

Tez öneri formu

Tezinizin ilk aşaması olan tez öneri formu ile hazırlayacağınız tez için bir yol haritası belirlenmiş olur. Tez hazırlama formunda öncelikle hangi konunun ele alınacağı, çalışmanın kapsamı, önemi, literatüre katkısı ve muhtemel sonuçları detaylı bir şekilde açıklanır. Daha sonra tezde yer alacak kaynaklar ile uygulanacak yöntem gibi tezle ilgili ayrıntılı bilgiler tez öneri formunda en sonda verilir. Bu bilgilerin yanı sıra tez hazırlama sürecinin takvim ve iş yükü planlaması da tez öneri formunda ayrıntılı bir şekilde belirtir.

İyi hazırlanmış bir tez öneri formu başarılı bir tezin anahtarı olmasının yanı sıra ilerleyen süreçlerde tezin sıkıntısız bir şekilde tamamlanmasına da zemin hazırlar. Zira birçok üniversitede tez öneri formu aslında minyatür bir tez örneğidir. Bu doğrultuda iyi hazırlanmış bir tez öneri formu sizi araştırmanızı başarıya ulaştıran en önemli formüldür.


Tez Yazım Dünyası 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında akademik çalışmalarda danışmanlık hizmeti sunmaktır. Çalışmalarınızda resmi olarak çalıştığınız danışmanınızın sizi doğru yönlendirme ve araştırmalarda yetersiz kaldığı ya da yeterince ilgilenmediği noktada, çalışmalarınızın belirlenen takvime uygun ve talep ettiğiniz kriterler dahilinde danışmanlık hizmetini vermektedir.
Online ziyaretçi sayıcı ile sitemizdeki günlük ziyaretçi detaylarını görebilirsiniz.
Back to Top

“Baş+arı: “Baş” olmak için “arı” gibi çalışmak gerekir. “

Mümin Sekman
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabilirim?