Yüksek Lisans Tezi | Türkiye'nin En Büyük Tez Proje Yazım Merkezi
Whatsapp: (+90) 850 346 88 93 - Mail : info@tezyazimdunyasi.com
previous arrow
next arrow
Slider

Uzman Ekip

Tüm çalışmalarınızı alanında uzman hocalarımız tarafından hazırlanmaktadır.

İletişime Geç

Düşük Ücret Garantisi

Türkiye’de ilk ve tek düşük hizmet garantisi ile çalışmalarınız hazırlanmaktadır.

İletişime Geç

Koşulsuz İade

Yazılan çalışmalarda tarafımızca olan hata veya yanlışlıklarda, koşulsuz ücret iade garantisi.

İletişime Geç

YÜKSEK LİSANS TEZİ

Lisans eğitiminin bitmesinin ardından akademik kariyer yapmak isteyen veya işinde daha iyi bir konuma gelmek isteyen gençlerin önlerine çıkan ilk aşama yüksek lisans eğitimidir. Yüksek lisans, akademik hayatın ‘mutfağı’ olarak adlandırılan ve akademik camiaya ait birçok yeni bilginin öğrenildiği bir aşamadır. ‘Bilimsel bir çalışma nedir?’, ‘bilimsel bir çalışma nasıl yapılır, nasıl dizayn edilir?, ‘uluslararası yayın nedir? gibi temel bilgilerin öğretildiği aşama olan yüksek lisans 2 ders 2’de tez döneminden oluşmaktadır.

Ders döneminden sonra hazırlanan tez, yüksek lisansın başarılı bir şekilde tamamlanması için ön koşul niteliğindedir. Ancak lisans eğitiminden sonra başlayan iş hayatı tez yazımını gerek zaman gerekse okula gitme konusunda sıkıntı bir duruma sokmaktadır. Bu noktada alanında uzman danışman hocalarımız sizlere etik kurul, tez öneri ve tez hazırlama dahil olmak üzere her konuda profesyonel destek sağlamaktadırlar.

Akademik kurallara uygun, intihal gözetilerek ve tez yazım kılavuzuna riayet edilerek tamamen talepleriniz doğrultusunda başarılı bir tez hazırlama süreci geçirmeniz için sonuna kadar yanınızdayız…
Tez Yazım Dünyası 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında akademik çalışmalarda danışmanlık hizmeti sunmaktır. Çalışmalarınızda resmi olarak çalıştığınız danışmanınızın sizi doğru yönlendirme ve araştırmalarda yetersiz kaldığı ya da yeterince ilgilenmediği noktada, çalışmalarınızın belirlenen takvime uygun ve talep ettiğiniz kriterler dahilinde danışmanlık hizmetini vermektedir.
Online ziyaretçi sayıcı ile sitemizdeki günlük ziyaretçi detaylarını görebilirsiniz.
Back to Top

“Baş+arı: “Baş” olmak için “arı” gibi çalışmak gerekir. “

Mümin Sekman
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabilirim?