Hizmetlerimiz | Türkiye'nin En Büyük Tez Proje Yazım Merkezi
Whatsapp: (+90) 850 346 88 93 - Mail : info@tezyazimdunyasi.com
previous arrow
next arrow
Slider

Uzman Ekip

Tüm çalışmalarınızı alanında uzman hocalarımız tarafından hazırlanmaktadır.

İletişime Geç

Düşük Ücret Garantisi

Türkiye’de ilk ve tek düşük hizmet garantisi ile çalışmalarınız hazırlanmaktadır.

İletişime Geç

Koşulsuz İade

Yazılan çalışmalarda tarafımızca olan hata veya yanlışlıklarda, koşulsuz ücret iade garantisi.

İletişime Geç

Hizmetlerimiz

Doktora Tezi Danışmanlığı

Üniversite yaşantısında lisans, yüksek lisans ve doktora sürecinin en zorlu dönemi tez yazımı safhasıdır. Bu zorlu süreçte sizlerin yerine alanında uzman hocalarımız tarafından doktora teziniz için deneysel çalışmalarınız, bilimsel araştırmalar veya SPSS veri analiz işlemleriniz yapılmaktadır.

Ön Lisans Tez Danışmanlığı

Tez Yazım Dünyası size başarıyı getirecek kalitede araştırma ve analiz imkanını sağlayan tez örneği hazırlayan, tüm gerekli çalışmaları rekabetçi ücretleri ile gerçekleştiren bir anlayışa sahiptir.

Lisans Bitirme Tezi Danışmanlığı

Eğer sizde Lisans Öğrencisi iseniz ve son sınıfta öğrenim görüyorsanız lisans bitirme tezi hazırlamanız gerekmektedir. Bu konuda Tez Yazım Dünyası sizlere hizmet etmekten memnuniyet duymaktadır.

Tezsiz Yüksek Lisans Proje Danışmanlığı

Yüksek lisans programları tezli yüksek lisans programları ve tezsiz yüksek lisans programları olmak üzere 2’ye ayrılır. Aralarında belli farklar olmakla birlikte temelde akademisyen olmayı amaçlayanların tercihleri tezli yüksek lisans iken iş hayatında avantaj elde etmek için diğer bir deyişle akademisyen olma dışındaki amaçlar için tercih edilen yüksek lisans türü de tezsiz yüksek lisans eğitimidir.

Yüksek Lisans Tezi Danışmanlığı

Farklı konu ve alanlarda yapılan tezli ya da tezsiz çalışmalarınızda her türlü danışmanlık hizmetinin sağlanmasıdır. Resmi olarak size tayin edilen danışmanınızın talepleri, görüş ve önerileri dikkate alınmak koşulu ile bilimsel anlamda talep edilen danışmanlık hizmetinin size sağlanarak, resmi danışmanınızdan sağlayamadığınız bilgi hizmet taleplerinin yerine getirilmesidir. Ayrıca içinde olduğunuz proje, tez ve bilimsel araştırmalarınızda size bilimsel desteğin yanında kaynak temini ve kaynakların deşifre edilerek tarafınıza sunulmasıdır.

MBA Tez Yazım Danışmanlığı

Başarılı ve tanınmış bir alanda kariyer yapmak ve zirveye tırmanmak ister misiniz? Kötü zaman yönetimi ve tecrübe eksikliği MBA çalışmalarınızda iyi not almanıza ve başarılı olmanıza engel olacaktır..MBA tezi, ders ödevleri ve dönem ödevleriniz konusunda size yardımcı olabiliriz. Üstlendiğiniz herhangi bir proje konusunda bizden yardım talep edebilirsiniz.

İstatistik Veri Analizi Hizmetleri

Akademik bir çalışma veya lisansüstü tezinizin veri elde etme aşamasından sonra hangi analizlerin kullanılmasının uygun olacağı, hangi analizlerin nasıl yorumlanacağı noktasında vermiş olduğumuz hizmettir. Veriler ve anket formunun bize gönderilmesinden sonra en kısa zamanda analizlerin yapılması ve nasıl yorumlaması gerektiği ile ilgili danışmanlık bu hizmet kapsamında verilmektedir.

Ödev Yazım Danışmanlığı

Ödev hazırlama her öğrencinin akademik yaşamı boyunca saatlerini harcadığı yorucu bir süreçtir. Bu nedenle ödevlerde elde edeceğimiz başarının akademik başarınızda da oldukça önemli etkisi vardır. Ödev hazırlama sırasında doğru teknikleri kullanmak, ödevin tamamlanması için gerekli bilgi ve beceriyi nasıl en doğru ve hızlı şekilde edineceğinin bilgisine sahip olmak em ödev başında harcayacağınız zamanı kısaltacak hem de başarınızı arttıracaktır.

Tıpta Uzmanlık Tezi Hazırlama

Tıpta Uzmanlık Tezi Hazırlama, Tıp ya da diş hekimliği eğitiminin ardından herhangi bir branşta uzmanlık almak isteyen hekimlerin TUS ile birlikte ders dönemini tamamlaması ve ardından tıpta uzmanlık tezini teslim etmek sureti ile uzmanlık belgesini alması gerekmektedir. Uzmanlık eğitiminde teorinin yanında asıl öğrenme yönteminin pratik yani hastane çalışmaları olması dikkate alındığında; hasta trafiği ve nöbetler ile birlikte hekimin, tez üzerinde çalışma yapmak için ayıracak vaktinin kalmaması oldukça muhtemeldir.

Tez Yazım Dünyası Danışmanlık Hizmetlerix

Ne Yaptık?

5700

ÇALIŞMA BAŞVURUSU

4551

KABUL EDİLEN ÇALIŞMA

2619

TÜM TEZ ÇALIŞMALARI

1932

DİĞER ÇALIŞMALAR

Ne Yaptık?


Tez Yazım Dünyası 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında akademik çalışmalarda danışmanlık hizmeti sunmaktır. Çalışmalarınızda resmi olarak çalıştığınız danışmanınızın sizi doğru yönlendirme ve araştırmalarda yetersiz kaldığı ya da yeterince ilgilenmediği noktada, çalışmalarınızın belirlenen takvime uygun ve talep ettiğiniz kriterler dahilinde danışmanlık hizmetini vermektedir.
Online ziyaretçi sayıcı ile sitemizdeki günlük ziyaretçi detaylarını görebilirsiniz.
Back to Top

“Baş+arı: “Baş” olmak için “arı” gibi çalışmak gerekir. “

Mümin Sekman
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabilirim?