Kılavuz Düzenlemesi | Türkiye'nin En Büyük Tez Proje Yazım Merkezi
Whatsapp: (+90) 850 346 88 93 - Mail : info@tezyazimdunyasi.com
previous arrow
next arrow
Slider

Uzman Ekip

Tüm çalışmalarınızı alanında uzman hocalarımız tarafından hazırlanmaktadır.

İletişime Geç

Düşük Ücret Garantisi

Türkiye’de ilk ve tek düşük hizmet garantisi ile çalışmalarınız hazırlanmaktadır.

İletişime Geç

Koşulsuz İade

Yazılan çalışmalarda tarafımızca olan hata veya yanlışlıklarda, koşulsuz ücret iade garantisi.

İletişime Geç

KILAVUZ DÜZENLEMESİ

Uzun ve zorlu bir süreç sonunda hazırlanan tezin üniversite tarafından kabul edilebilmesi için belirlenmiş olan kurallara göre düzenlenmesi gerekmektedir. Araştırmanız ne kadar özgün ve mükemmel olursa olsun eğer üniversitenizin yazım kurallarına uygun bir şekilde yapılmadı ise araştırmanız maalesef ki kabul edilmemektedir.

Sayfa yapısından satır aralığına tablo ve şekil dizininden kaynakça ve referans kurallarına kadar bütün detaylar en ince noktasına kadar incelenmekte ve uygun görülmezse çalışmanın tekrar ve tekrar revizyonu istenmektedir. Her ne kadar küçük ayrıntılar gibi görünse de oldukça zaman alıcı olan kılavuz düzenleme işi uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından oldukça kısa sürede hazırlanarak sizlere teslim edilmektedir. 

Aslında bu işleri yapmak çok zor değil, siz de yapabilirsiniz bundan eminiz, ancak bunu hızlı bir şekilde yapabilen kişiler yani bizler bir kurtarıcı da olabiliriz. Genelikle Microsoft Word kullanarak yazılan çalışmalarda düzgün bir şekilde bölümler arası kesme konulmadığında tablo numaralandırılması, başlıkların düzeni istediğiniz gibi olmayacaktır.

Bu durum ise sizin için oldukça sinir bozucu olacaktır. Hem zamandan kazanmak hem de tezinizin kusursuz bir formatta olması için iletişime geçin…


Tez Yazım Dünyası 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında akademik çalışmalarda danışmanlık hizmeti sunmaktır. Çalışmalarınızda resmi olarak çalıştığınız danışmanınızın sizi doğru yönlendirme ve araştırmalarda yetersiz kaldığı ya da yeterince ilgilenmediği noktada, çalışmalarınızın belirlenen takvime uygun ve talep ettiğiniz kriterler dahilinde danışmanlık hizmetini vermektedir.
Online ziyaretçi sayıcı ile sitemizdeki günlük ziyaretçi detaylarını görebilirsiniz.
Back to Top

“Baş+arı: “Baş” olmak için “arı” gibi çalışmak gerekir. “

Mümin Sekman
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabilirim?