Doktora Tezi | Türkiye'nin En Büyük Tez Proje Yazım Merkezi
Whatsapp: (+90) 850 346 88 93 - Mail : info@tezyazimdunyasi.com
previous arrow
next arrow
Slider

Uzman Ekip

Tüm çalışmalarınızı alanında uzman hocalarımız tarafından hazırlanmaktadır.

İletişime Geç

Düşük Ücret Garantisi

Türkiye’de ilk ve tek düşük hizmet garantisi ile çalışmalarınız hazırlanmaktadır.

İletişime Geç

Koşulsuz İade

Yazılan çalışmalarda tarafımızca olan hata veya yanlışlıklarda, koşulsuz ücret iade garantisi.

İletişime Geç

DOKTORA TEZİ

 

Doktora; akademik hayatın en zorlu ve en çetrefilli en son formal aşamasıdır. Öğretim üyeliğine geçiş olan bu dönemin başarı ile sonuçlanması ancak son derece titiz, profesyonel ve disiplinli bir çalışmadan geçmektedir. Yüksek lisans eğitimi boyunca edinilen bilgi, tecrübe ve birikimler bu süreçte ‘ürün hasadı’ yerine geçmektedir. Çünkü bilimsel hayata dair öğrenilmesi gereken daha doğrusu yapılması gerekenler doktorada faal duruma geçmektedir.

Şöyle ki; yüksek lisansta sizden sadece prensipte olan şeyler istenirken doktorada yeni bir üretim, hipotez veya teori geliştirmeniz beklenmektedir. Bu durum dolayısı ile daha fazla araştırma, daha fazla çalışma ve daha fazla zaman anlamına gelir ki; çalışmak zorunda olanlar için doktora tezine hakkı ile vakit ayırmak çokta mümkün olmayabilir.

Doktoranızın ders ve tez aşamasında rahat etmeniz veya sadece belli noktalarda destek almanız için alanında uzman akademisyen hocalarımız ile size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız…


Tez Yazım Dünyası 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında akademik çalışmalarda danışmanlık hizmeti sunmaktır. Çalışmalarınızda resmi olarak çalıştığınız danışmanınızın sizi doğru yönlendirme ve araştırmalarda yetersiz kaldığı ya da yeterince ilgilenmediği noktada, çalışmalarınızın belirlenen takvime uygun ve talep ettiğiniz kriterler dahilinde danışmanlık hizmetini vermektedir.
Online ziyaretçi sayıcı ile sitemizdeki günlük ziyaretçi detaylarını görebilirsiniz.
Back to Top

“Baş+arı: “Baş” olmak için “arı” gibi çalışmak gerekir. “

Mümin Sekman
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabilirim?