Hakkımızda | Türkiye'nin En Büyük Tez Proje Yazım Merkezi
Whatsapp: (+90) 850 346 88 93 - Mail : info@tezyazimdunyasi.com

Ailemiz Nasıl Kuruldu?

2006 yılında arkadaşlarımızın ödevlerine yardımcı olabilmek adına bu yola çıktık. Ödevlerdeki başarılarımızdan dolayı çevremizdeki kişiler bizlere diğer çalışmalarında da destek olmamızı istediler. Bu şekilde ödev, bitirme projeleri, makaleler vb… derken çalışma arkadaşlarımızın artmasına neden oldu. Bu nedenle artık bu işi daha profesyonel yapmamızın zamanının geldiğini düşündük.

Bir web sitesi kurduk, oradan diğer öğrenci arkadaşlarımıza da ulaşmak istedik; ancak web sitesi bu çalışmalar için pek doğru olmadı ki fırsatçıların da aklına kurt düşürdük. Hızlıca web sitelerin açıldığını gördük. Hatta öyle ki aynı kişi farklı isimlerle birçok web siteleri açıp sanki farklı kişiymiş gibi kendini tanıtmaya başladı. Bundan dolayı çok öğrenci mağdur oldu ve birçok öğrenci dönemini uzatmak zorunda kaldı.

Bizlerin amacı sizleri asla yarı yolda bırakmak değil ki bu nedenle yazamadığımız çalışmaların ücretlerini iade ediyoruz. Bu çalışma şekli Türkiye’de ilk defa tarafımızca uygulandı. Bu şekilde doğru çalışan ve çalışmayan büyük bir şekilde ayırt edilmiş oldu.

Bizimle İletişime Geçin

“Baş+arı: “Baş” olmak için “arı” gibi çalışmak gerekir. “

Mümin Sekman

Uzman Ekip

Tüm çalışmalarınızı alanında uzman hocalarımız tarafından hazırlanmaktadır.

İletişime Geç →

Düşük Ücret Garantisi

Türkiye’de ilk ve tek düşük hizmet garantisi ile çalışmalarınız hazırlanmaktadır.

İletişime Geç →

Koşulsuz İade

Yazılan çalışmalarda tarafımızca olan hata veya yanlışlıklarda, koşulsuz ücret garantisi.

İletişime Geç →

Ne Yaptık?

5700

ÇALIŞMA BAŞVURUSU

4551

KABUL EDİLEN ÇALIŞMA

2619

TÜM TEZ ÇALIŞMALARI

1932

DİĞER ÇALIŞMALAR

Vizyon

Tez Yazım Dünyası olarak vizyonumuz; sağladığımız danışmanlık hizmetleri konusunda koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini benimseyerek, hizmet verdiğimiz sektörde lider konuma gelmektir.

Misyon

Tez Yazım Dünyası olarak misyonumuz; hizmet kalitesini sürekli geliştirerek, globalleşen dünyanın sunduğu bilgi erişim kaynaklarını en verimli şekilde değerlendirip, danışanlarımızın talep ettiği danışmanlık hizmetlerini eksiksiz, kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde karşılamaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Hedefimiz, Türkiye’nin dört bir yanında okuyan tüm öğrencilerimizin çalışmalarını başarılı bir şekilde tamamlamaları için en büyük destekçileri olmak.
Bu da yeni moda dolandırıcı şekillerinden biri oldu. Elimde bu çalışmanın tarafımızca yazıldığı kanıtı var tez ödemesini yapmazsanız okulunuza mail atarız eğitim hayatınızı bitiririz dediğimizde ne cevap vereceksiniz?. Lütfen bu tip dolandırılma yöntemlerine düşmeyin kimseyi de düşürmeyin. Çalışmalarımızda bu gibi kesin kanıtlayıcı bilgi ve belgeler düzenlemiyoruz. Ama hayır ben sözleşmesiz çalışmam diyorsanız sözleşmede yapabiliriz. Bu konuda içiniz rahat olsun lütfen.
Sizlerin kim olduğunu bilmeden bizler rahat bir şekilde iletişim halinde oluyorsak, lütfen sizler de bizlere güvenin. Ne yazık ki 100 iş yaparsın 10 teşekkür zor gelir ama 1 kötü iş yaparsın her yerde şikayetler yazar 🙂
Çalışmanızın detaylarını bizlere iletmeniz durumunda ilgili hocalarımız ile görüşüp size detaylı bilgi verebiliriz. Bunlar;1- Çalışmanızın tam konu başlığı nedir? Çalışmanızın başlığı belli değil ise hangi alan veya bölümle ilgili yazılacağı konusunda bahseder misiniz?2- Çalışmanız hangi dilde yazılacaktır?3- Çalışmanızın son teslim tarihi nedir?4- Çalışmanızla ilgili olarak anket veya analiz yapılacak mıdır? Yapılacak ise analiz kısmı tarafımızca mı yapılacak yoksa siz mi yapacaksınız?gibi başlıklara cevaben veya sizin de eklemek istedikleriniz olu ise tüm bunlar herhangi birı iletişim kanallarından bizlere ulaştırmanız yeterli olacaktır.
Bizden kaynaklı her türlü sorun veya yazamama gibi durumlarda gönderdiğiniz ücreti sizlere 1-5 iş günü içerisinde iade etmekteyiz. Bizim amacımız sizlerle değil sizlerin arkadaşları ile çalışabilmekte.
Çalışma size mail olarak word dosyası biçiminde gönderilecektir. Bu durumda sizlerinde düzenleme yapabilme çalışma üzerinde oynama şansınız olacaktır.
Evet. Çalışmanızı size bölümler halinde yazıldıkça gönderiyoruz. Bu durumda olası eksiklik veya hatalarda zamanında müdahale yapılıp hatalardan ortadan kaldırılıyor. Böylelikle kabul edilmemesi için bir sebep kalmıyor.
İntihal oranı; kısaca kopya veya benzerlik durumunu gösteren sayaçtır. İntihal oranını belirleyen yazılımlara çalışmanızı yüklediğimizde ortalama 60 milyondan fazla web sitesi, makaleler ve diğer bilimsel çalışmalar taranmaktadır. Burada amaç bu çalışmanın özgün olarak mı hazırlandığı yoksa başka bir çalışmadan kopya mı alındığını gösterir. Bu nedenle çok önemlidir. Çalışmalarımızda genelde en yüksek intihal oranı %20 ‘dir.
Çalışmanızdaki gerek ciddiyet gerekse emeklerimizin boşa çıkmaması adına, ödemeleri sizleri de zor duruma sokacak şekilde değil de taksitli olarak talep etmekteyiz. Çalışmalardaki ücret miktarına ve sizin ödeme gücünüz baz alınarak gerekli taksitlendirme yapılmaktadır.
Sizden ilk talep edilen ücret, çalışma tutarına göre düşük bir ücret olmaktadır. Buradaki amaç sizden o küçük ödemeleri alıp çalışmanızı yapmamak değil elbette; ancak çalışmalarımız hocalarımız tarafından yazılmaktadır ve buna yoğun bir emek harcanmaktadır. Daha sonra öğrencilerimiz sebep belirtmeksizin ya hiç çalışmalarınız talep etmiyorlar ya da çalışmaları alıp ödeme yapmadan iptal ettiklerini belirtiyorlar. Bu durumu geçmişte defalarca yaşadığımızdan dolayı böyle bir önlem alma gereği duyduk. Zaten sizlerin ilk başta ödeyeceği tutarlarda sizleri kandırıl dolandırmaya başlasak emin olun savcılıktan çıkamayız…
Web sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme yapabilir veya banka hesap bilgilerimize EFT veya havale yapabilirsiniz.
Hayır; çünkü sizlerin ödeme hesabınızı hem takip edebilmek hem de olası anlaşmasızlıklarda taraflarca kanıt olabilmesi açısından banka veya online ödeme sistemini tercih etmekteyiz.
Evet, ancak her çalışma için geçerli değildir.
Hayır, dilediğiniz kişi hesabından ödeme yapabilirsiniz. Ödeme açıklamasına sizin isminizi belirtmesi yeterlidir.
Evet, yapabilirsiniz.

İletişim

Sorunuz mu var?

Aklınızda bulunan tüm soruları için lütfen bize ulaşınız.
Bize Ulaşın


Tez Yazım Dünyası 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında akademik çalışmalarda danışmanlık hizmeti sunmaktır. Çalışmalarınızda resmi olarak çalıştığınız danışmanınızın sizi doğru yönlendirme ve araştırmalarda yetersiz kaldığı ya da yeterince ilgilenmediği noktada, çalışmalarınızın belirlenen takvime uygun ve talep ettiğiniz kriterler dahilinde danışmanlık hizmetini vermektedir.
Online ziyaretçi sayıcı ile sitemizdeki günlük ziyaretçi detaylarını görebilirsiniz.
Back to Top

“Baş+arı: “Baş” olmak için “arı” gibi çalışmak gerekir. “

Mümin Sekman
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabilirim?