Para İadesi | Türkiye'nin En Büyük Tez Proje Yazım Merkezi
Whatsapp: (+90) 850 346 88 93 - Mail : info@tezyazimdunyasi.com
ÖDEMELERİNİZ HAVUZ SİSTEMİNDE BEKLETİLİP ÇALIŞMANIZ ONAYLANDIKÇA HOCALARIMIZA ÖDEME YAPILMAKTADIR

İletişime Geç

Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde, çalışmanıza dair iletmiş olduğunuz önemli bilgi veya belgeler hocalarımızdan yazım sürecine dair bilgi ve ücret almak adına kaydedilir; ancak siz siparişinizi sonrasında iptal etmek istediğinizde kayıtlı olan tüm bilgiler silinecektir. Kesinlikle bu bilgilerde paylaşım veya çoğaltma yapılmamaktadır.
Yanlışlıkla yapılan veya aynı ödemeyi birden fazla yapılmaması durumunda gerçekleşmiş ise muhasebe fazla yatırılan ücreti hiçbir kesintiye uğratmadan tarafınıza ilecektir.
Sadece sizin tarafınızdan kaynaklı herhangi bir sebepten dolayı dönemi uzatmak veya eğitiminizi sonlandırmak istemeniz durumunda; yatırmış olduğunuz ücret varsa verilen hizmet ücretinden düşürülüp tarafınıza iade edilecektir.
Hocalarımız gerek kendi yoğunlukları gerekse tez yazım sürecinde özellikle bazı bölüm hocalarımız çok sık sizinle iletişim halinde olamayabilir ancak böyle durumlarda siz müşteri temsilcinize hocamızla iletişime olmanızı belirtmeniz durumunda kendisine bilgi verilip sizinle çok acil iletişime geçilmesi sağlanacaktır. Müşteri temsilciniz ayrıca konunun takipçisi olacaktır.
Tez Yazım Dünyası olarak çalışmalarda sayfa sayısı ücret hesabı kesinlikle yoktur. İletmiş olduğunuz talepleriniz doğrultusunda bir bütün olarak ele alınıp tarafınıza ücret teklifi sunulmaktadır. Sayfa sayıları net bir sayı olarak değil bir aralık olarak belirlenmektedir. Örneğin; 40 – 50 sayfa aralığı gibi. Siz daha sonra yazım süreci başladıktan sonra sayfa sayısındaki artışınız bu aralık dışında bir sayfa ise size ücret teklifi olarak sunulacak; ancak buarada nasıl olsa tezi yazıyoruz ücreti buna göre değerlendirelim mantığı olarak değil karşılıklı hakkaniyet kuralları içerisinde ortak bir ücret noktasında anlaşabilmak kaydıyla.
Yapmış olduğunuz ödemeler hesabımızda görülmesi durumunda ödemenin gerçekleştirildiği varsayılıp hocalarımızdan gerekli bilgi veya belgeleri talep etmekteyiz.
Gizlilik ilkesi gereğince hocalarımız özel görüşmelerde karşılıklı güven ilkesi durumunda gerçekleştirebilmektedir. Onun haricindeki görüşmelerde malesef etik kurallar çerçevesinde online olarak yapılabilmektedir.
Tez Yazım Dünyası olarak bizlere iletmiş olduğunuz bilgilerde dahil müşteri temsilciniz haricinde hocalarımız veya dizgi ekibi ile paylaşıldığında seçilerek bazı bilgiler paylaşılmaktadır. Size ait tüm bilgiler sadece müşteri temsilcinizde saklı kalmaktadır ve sonrasında silinmektedir. Tarafınıza ait yazılmış bilgi veya belgeleri kesinlikle bir başka öğrencide veya kurumda kullaması suç teşkil edip o hoca hakkında yasal süreç başlatılacaktır. Bu nedenle böyle bir şeyin olması söz konusu dahil değildir. Buna rağmen böyle bir durum var ise şirket avukatlarımız gerekli yasal süreci başlatacaklardır.
Yapılan ödemelerde muhasebeye sizin adınızla bilgi verildiğinden gelen ödemeler de ancak sizin adınızdan yapılması veya açıklama da adınızın olması durumunda onaylanacaktır. Onun haricinde müşteri temsilcinize belirtmeniz durumunda ödemeniz onaylanacaktır.
Ödemelerinizi kredi kartınız ile yapmanız durumunda tarafınızdan kaynaklı iptal ve iade durumlarında bankanın kesmiş olduğu kredi kartı komisyon oranı düşürülüp kalan tutar tarafınıza iade edilecektir.
Çalışmanızın yazımını birçok sebepten dolayı iptal edebilirsiniz; ancak önemli bir sebep olmadıkça keyfi veya farklı bir önemsiz bir sebep nedeniyle iade etmeniz durumunda, hocamız çalışmanız üzerindeki yapmış olduğu emeğinin ücretin bir kısmı veya tamamı kesilmesi hocamızın inisiyatifinde olunup, çalışmanızı iptal etmeden önce müşteri temsilciniz ile durumu izah edip kendisinin size bu konuda yardımcı olmasını talep edebilirsiniz.
Tarafınıza iletilen bilgi veya belgelerde hata veya eksiklik olması durumunda hocalarımız yeniden o eksikliği giderip size yeniden istediğiniz şekilde göndermekle mükelleftir; ancak bunlara rağmen hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız çalışmanız bir üst inceleme kuruluna gönderilecek ve kuruldan gelen karar doğrultusunda gerekli işlem yapılacaktır.
Çalışmanızda bir gecikme söz konusu olduğunda ve gecikme sonrasında herhangi bir şekilde size ek süre de verilmedi ise şikayetiniz üst kurula gönderilir ve kurul incelemesinde gecikmenin sizden mi kaynaklı olduğu veya tarafımızdan mı kaynaklı olduğu incelenip rapora göre karar verilecektir.

Tez Yazım Dünyası 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında akademik çalışmalarda danışmanlık hizmeti sunmaktır. Çalışmalarınızda resmi olarak çalıştığınız danışmanınızın sizi doğru yönlendirme ve araştırmalarda yetersiz kaldığı ya da yeterince ilgilenmediği noktada, çalışmalarınızın belirlenen takvime uygun ve talep ettiğiniz kriterler dahilinde danışmanlık hizmetini vermektedir.
Online ziyaretçi sayıcı ile sitemizdeki günlük ziyaretçi detaylarını görebilirsiniz.
Back to Top

“Baş+arı: “Baş” olmak için “arı” gibi çalışmak gerekir. “

Mümin Sekman
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabilirim?