Nasıl Çalışır? | Türkiye'nin En Büyük Tez Proje Yazım Merkezi
Whatsapp: (+90) 850 346 88 93 - Mail : info@tezyazimdunyasi.com
previous arrow
next arrow
Slider

Müşteri Temsilcimiz Sizi Karşılıyor

Müşteri temsilcimiz size hem yardımcı olabilmek hem de gerekli bilgileri iletmek adına sizi ilk karşılan kişidir. İlk önemi teknik ve yazım süreci hakkındaki tüm bilgileri size iletmek veya size yardımcı olmak için hizmet vermektedir.

İletmiş Olduğunuz Bilgiler Kaydediliyor

Çalışmanıza dair iletmiş olduğunuz önemli bilgileri not alır ve hocalarımız ile görüşebilmek adına geçici süreyle kaydeder. Bu sayede sürekli sürekli size sorular sormak veya ilettiğiniz bilgileri eksiksiz veya hatasız olarak iletmemek adına geçici olarak daha sonrasında geri silinmek kaydı ile kayıtlı tutulur.

Hocalarımız İle Görüşme Sağlanıyor

İletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda, size daha doğru ve adil bilgi verebilmek adına, hem yazılabilirlik hem de ücretlendirme konusunda hocalarımız ile gerekli görüşmeyi sağlar.

Hocalarımızdan Ücret Talep Ediliyor

Müşteri temsilciniz sizin adınıza hocalarımız ile yapmış olduğu görüşmeleri sonucunda, hocalarımızın iletmiş olduğu ücret tekliflerinden en düşük ücreti size iletir.

Hangi Hocamızla Çalışmanız Gerektiği Belirleniyor

İletilen ücretlerden hangi akademik unvana sahip hocamızın hangi teklifi ilettiğini size detayları ile yazarız. Gerek ücret gerekse yazım süreci konusunda yapılması gereken teklif veya yardım var ise müşteri temsilcimiz size bu aşamada da yardımcı olup çalışmak istediğiniz hocamızın seçimini yapmanızı isteyecektir.

Seçtiğiniz Hocamızla Yeniden Görüşme Sağlanıyor

Seçmiş olduğunuz hocamız ile yeniden detaylı görüşme sağlanmış olunup son kez tam bilgiler teyit edilerek sürecin başlaması sağlanır.

Ödeme Havuz Sisteminde Bekletiliyor

Hocamız yazım sürecine başladığında sizden ön ödeme tutarını ödemenizi rica edeceğiz. Bu ödemenizi dilerseniz hesap bilgilermize havale/EFT yapabilir dilerseniz kredi kartınız ile online olarak ödeyebilirsiniz. Ödemeniz havuz sistemimizde bekletilip çalışma gönderimi sağlanmadan hocamıza iletilmemektedir.

Hocamızın İletişim Bilgileri Veriliyor

Yazım sürecinde hocamızın online iletişim bilgileri tarafınıza iletilecektir. Bu sayede yazım esnasında gerekli teknik ve önemli bilgilerde hocamızla birebir iletişim halinde olacaksınız. Müşteri temsilciniz yazım süreci boyunda tüm zamanlarda dilediğiniz takdirde sizinle iletişim halinde olmaya devam edecektir.

Hazırlanan Taslak Size İletiliyor

Hocamız en kısa sürede size taslak kısmı gönderilir ve hem sizin hem de hocanızın kontrollerine sunulmaktadır. Bu aşamada taslak kısmında büyük bir hata veya eksiklik olmaması durumunda ön ödeme tutarı hocamıza iletilir ve böylelikle yazım sürecine devam edilecektir.


Tez Yazım Dünyası 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu kapsamında akademik çalışmalarda danışmanlık hizmeti sunmaktır. Çalışmalarınızda resmi olarak çalıştığınız danışmanınızın sizi doğru yönlendirme ve araştırmalarda yetersiz kaldığı ya da yeterince ilgilenmediği noktada, çalışmalarınızın belirlenen takvime uygun ve talep ettiğiniz kriterler dahilinde danışmanlık hizmetini vermektedir.
Online ziyaretçi sayıcı ile sitemizdeki günlük ziyaretçi detaylarını görebilirsiniz.
Back to Top

“Baş+arı: “Baş” olmak için “arı” gibi çalışmak gerekir. “

Mümin Sekman
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabilirim?