autocad çizimi yapılır

autocad çizim teknikleri, Autocad çizimi, autocad çizimi 3 boyuta çevirme, autocad çizimi başka sayfaya kopyalama, autocad çizimi blok yapma, autocad çizimi jpeg olarak kaydetme, autocad çizimi nasıl yapılır, autocad çizimi ölçekli küçültme, autocad çizimi pdf yapma, Autocad çizimi yapan yerler, autocad çizimi yapan yerler ile ilgili aramalar, autocad çizimi yaptırma ile ilgili aramalar, autocad çizimi yaptırmak isteyenler, autocad çizimleri 2d, autocad çizimleri dwg, autocad çizimleri ile ilgili aramalar, autocad çizimleri pdf, autocad dersleri, Autocad ile ilgili aramalar, autocad komutları, Autocad ödevi yaptırma, Autocad Ödevleri. 3D Max Ödevleri. Allplan Ödevleri. Archicad Ödevleri. autocad, basit autocad çizimleri, dekorasyonların oluşturulması, Elektrik projeleri çizimi (Elektrik – Elektronik Mühendisliği), İç mimari öğrenci projeleri, İnşaat sektörü içerisinde inşaat projeleri, konut projeleri, Makine Çizimleri (Makine Mühendisliği), Makine Tasarımları, Mimari Çizimler (Mimarlık), mimari destek (İnşaat Mühendisliği), Mimari öğrenci projeleri, Mobilya ve Dekorasyon sektöründe mobilya tasarımları, Öğrenci proje hazırlama, Özel ödev yapan yer, rhinoceros, Solidworks, Tüm öğrenci projeleri

AutoCAD, Autodesk firmasının 1980 senelerinden itibaren geliştirmiş olduğu bir bilgisayar destekli tasarım programıdır. Bu program çizim ve tasarım esasını içinde barındırmaktadır. AutoCAD programı sayesinde 2 ve 3 boyutlu geometrik nesneler yardımıyla çizimler ve tasarımlar gerçekleştirilebilmektedir.

AutoCAD, mimari bir proje oluşturulmasında veya endüstriyel bir tasarım esnasında kullanılabilmektedir. Örnek verilecek olursa; bir lamba veya avize tasarımı gerçekleştirileceği zaman bu programdan tasarımını ve çizimini yapıp bu lamba veya avizeyi üretime gönderebiliriz. Diğer bir örnek ise, bir bina yapımından önce projenin çizilmesi, elektrik tesisatının ve diğer tesisatların çizimi yapılabilmektedir.

Kurumumuz size AutoCAD hizmetlerini de sunmaktadır. AutoCAD hizmetleri şu şekildedir:

Mimari Çizimler (Mimarlık)

Makine Tasarımları, Makine Çizimleri (Makine Mühendisliği)

İnşaat sektörü içerisinde inşaat projeleri, konut projeleri, mimari destek (İnşaat Mühendisliği)

Mobilya ve Dekorasyon sektöründe mobilya tasarımları, dekorasyonların oluşturulması

Elektrik projeleri, Elektrik tesisatları, Elektrik projeleri içindeki akım yolu şemaları ve buna dayalı olan tüm projelerin bütün aşamalarını içermektedir. (Elektrik – Elektronik Mühendisliği)

Tüm bu hizmetler AutoCAD yardımıyla sağlanabilmektedir. Kurumumuz bu hizmetleri size AutoCAD çizim programı kullanımında uzman personellerimiz tarafından sunmaktadır. Bu çizim ve tasarımların oluşturulması için sadece ölçüleri vermeniz yeterlidir. Fiyatlarımız bu ölçülendirmeye göre yapılmakta olup, oldukça uygundur.