kitap editörü

Çeviri Kontrol, Çizgi Roman Editörlüğü, Çocuk Edebiyatı Editörlüğü, Edebi Çeviri, Edebiyat Editörlüğü, Fantastik Edebiyat Editörlüğü, Felsefe Editörlüğü, Hikaye Yazarlığı, Hikaye yazarlığı yapan yerler, Kişisel Gelişim Editörlüğü, Kitap Çevirisi, kitap editörlüğü, Köşe Yazarlığı Editörlüğü, Lektörlük ( Dosya değerlendirme), Makale Yazarlığı, Metin Editörlüğü(Redaksiyon), Metin Yazarlığı, Proje Yazarlığı, senaryo editörlüğü, Senaryo Yazarlığı, Şiir Editörlüğü, Tahlil İşlemi, Tarih Editörlüğü, Teknik Çeviri, Transkripsiyon, Üsluplandırma İşlemi, Yemek Kitabı Editörlüğü

Bir konunuz var ama bir türlü yazmaya başlayamadınız mı ? sizin için bütün yazarlarımız hikaye, roman tahlili yapmak için hazır.Hikaye yazarlığı yapan yerler ülkemizde fazla bir yer tutmamaktadır. Bunun asıl nedeni hikaye yazarlarının bu danışmanlık türünün varlığından haberdar olmamasıdır. Hikaye yazarlığı konusunda danışmanlık hizmeti veren kurumumuz bu danışmanlık dahilinde aşağıdaki hizmetleri vermektedir ;

-Kitap editörlüğü ; Bu hizmet dahilinde yayınlanmaya hazır veya hiç başlanmamış yazın türlerinde yazarlara hertürlü destek verilmektedir.

-Çeviri Editörlüğü ;Bu hizmet ile yazarlara yabancı dillerden aktardıkları veya aktarmak istedikleri yazılarla ilgili uyumlaştırma işlemi yapılmaktadır.

-Metin Editörlüğü(Redaksiyon) ; Bu hizmetimizde konu olan metinin şekilsel bütünlük incelemeleri yapılmakta ve yazım hataları düzeltilmektedir.

-Lektörlük ( Dosya değerlendirme);Bu hizmet bir son okuma işlemidir.  Yayına hazır olan yazın türü Lektörlük Hizmeti dahilinde şair,yazar akademisyen ve yazarlarca kitabınız okunup değerlendirilir. Bu işlem bazı kitaplarda Tahsis ( Son okuma) olarak da adlandırılmaktadır.

editörlük işlemi dahilinde bu zamana kadar kurumuz bünyesinde verilen hizmetler şu şekilde sıralanabilir ;

Çizgi Roman Editörlüğü,

Şiir editörlüğü

Roman editörlüğü

Felsefe Editörlüğü,

Tarih Editörlüğü,

Bilimkurgu Editörlüğü,

Fantastik Edebiyat Editörlüğü,

Çocuk Edebiyatı Editörlüğü,

Senaryo Editörlüğü,

Köşe Yazarlığı Editörlüğü,

Kişisel Gelişim Editörlüğü,

Yemek Kitabı Editörlüğü,

Kitap çevirisi hizmeti dahilinde ise referans verilebilecek hizmetlerimiz aşağıda sunulmuştur.

Edebi Çeviri,

Kitap Çevirisi,

Teknik Çeviri,

Çeviri Kontrol,

Transkripsiyon,

Metin Yazarlığı çerçevesinde verilen hizmetler ise şunlardır ;

Proje Yazarlığı,

Biyografi Yazarlığı,

Metin Yazarlığı,

Senaryo Yazarlığı,

Makale Yazarlığı,

Hikaye Yazarlığı,

Üsluplandırma İşlemi,

Tahlil İşlemi,

Yukarıdaki hizmetler ve daha fazlası için bize ulaşabilirsiniz.