iThenticate ve Turnitin/İntihal programı

Dış Ticaret Belgeleri: Faturaİntihalİntihal Nedir?İntihal programlarıİntihal Suç mudur?İntihal Yazılımı Ücretiİntihal yazılımlarıİntihal yazılımları fiyatlarıintihalden kurtulmaKitap özetiLojistik ödevim varMakalemde intihal çıktıMakalemde intihal çıktı nasıl intihal oranını indiririmMakalemin intihal oranını nasıl öğrene bilirimÖdevimde intihal çıktıÖdevimde intihal çıktı nasıl intihal oranını indiririmÖdevimin intihal oranını nasıl öğrene bilirimParayla Tez YazanlarParayla Tez Yazdırmanın RiskleriProjemde intihal çıktıProjemde intihal çıktı nasıl intihal oranını indiririmProjemin intihal oranını nasıl öğrene bilirimPsikoloji tezim varReklam TasarımıStaj Raporu Yazım ÜcretleriSWOT yada GZFT yada KZFT Analizi Nedir?Tez Düzenleme Ücretleritez konularıtez yazdırmak istiyorumtez yazdırmak suç mutez yazım kurallarıTez-Ödev Yazım FiyatlarıTezimde intihal çıktıTezimde intihal çıktı nasıl intihal oranını indiririmTezimin intihal oranını nasıl öğrene bilirimTıpta Uzmanlık TezleriTurizm Kavramı ödevim varÜcretsiz intihal programlarıÜcretsiz intihal yazılımıUludağ Tez SistemiYazımda intihal çıktı nasıl intihal oranını indiririmYazımın intihal oranını nasıl öğrene bilirimYüksek Lisans’ta Torpil Var mı?

İntihal Nedir?

İntihal kısaca başka bir kaynaktan kaynak göstermeden kendi yazınmış gibi yazıları aşırmaktır. Günümüzde intihal birçok alanda kayıtsızca yapılmaktadır. Daha birkaç yıl önceye kadar Türkiye’de intihal kavramını bilen kişi sayısı çok az olmasına rağmen artık intihal ve intihal programı konusunda hepimiz bilgi sahibiyiz.

İntihal nedir ? sorusunun cevabı bilinmesine rağmen akademik yazınlarda intihal yüzünden kabul edilmeyen tezlerin, makalelerin, Bitirme projelerinin vb. sayısı oldukça farklıdır. Birçok öğrenci intihal sıkıntısı yaşadığı tezinin düzeltilmesi için danışmanlık ve editörlük hizmetini kurumumuzdan talep etmektedir.

İntihal Suç mudur?

İntihal hem bir suç hem de etik olmayan bir durumdur. Fakat üniversiteler % 20-30 arasında intihal oranına genelde izin vermektedirler. Tezimde %60 intihal çıktı nasıl düzeltirim ? sorusuna cevap arıyorsanız bize ulaşa bilirsiniz.

İntihal Yazılımı Ücreti

Bu tip yazılımlar yani intihal yazılımları iThenticate gibi ücretli yazılımlardır. Bu yazılımlar üniversiteler tarafından satın alınmaktadır. Ücretsiz intihal programları ve ücretsiz intihal yazılımları kavram ve yapı itibari ile ücretli intihal yazılımlarına benzese de alınan sonuç kesin değildir güvenilemez.

İntihal yazılımına yakalanmama tüyoları

Tezinizde intihal mi çıktı

Projenizde intihal mi çıktı

Makalenizde intihal mi çıktı

Eğer intihal oranınız kabul edilebilir oranın çok üstündeyse tezi baştan yazmak sizin için daha faydalı olacaktır. Birçok tez merkezi , tez firması veya tez sitesi uygun fiyat uğruna %70 ve üstü intihalle ortalığa yazı dağıtmaktadır. Günümüzde artan intihal suçlarının nedenlerinin %90’ıda bu kurumlar tarafından işlenmektedir.

Eğer şu sorunlar için danışmanlık almak istiyorsanız bana ulaşın;

  • Tezimde intihal çıktı nasıl intihal oranını indiririm
  • Projemde intihal çıktı nasıl intihal oranını indiririm
  • Makalemde intihal çıktı nasıl intihal oranını indiririm
  • Yazımda intihal çıktı nasıl intihal oranını indiririm
  • Ödevimde intihal çıktı nasıl intihal oranını indiririm
  • Tezimin intihal oranını nasıl öğrene bilirim
  • Projemin intihal oranını nasıl öğrene bilirim
  • Makalemin intihal oranını nasıl öğrene bilirim
  • Yazımın intihal oranını nasıl öğrene bilirim
  • Ödevimin intihal oranını nasıl öğrene bilirim