2006 yılında arkadaşlarımızın ödevlerine yardımcı olabilmek adına bu yola çıktık. Ödevlerdeki başarılarımızdan dolayı çevremizdeki kişiler bizlere diğer çalışmalarında da destek olmamızı istediler. Bu şekilde ödev, bitirme projeleri, makaleler vb... derken çalışma arkadaşlarımızın artmasına neden oldu. Bu nedenle artık bu işi daha profesyonel  yapmamızın zamanının geldiğini düşündük.

    Bir web sitesi kurduk, oradan diğer öğrenci arkadaşlarımıza da ulaşmak istedik; ancak web sitesi bu çalışmalar için pek doğru olmadı ki fırsatçıların da aklına kurt düşürdük. Hızlıca web sitelerin açıldığını gördük. Hatta öyle ki aynı kişi farklı isimlerle birçok web siteleri açıp sanki farklı kişiymiş gibi kendini tanıtmaya başladı. Bundan dolayı çok öğrenci mağdur oldu ve birçok öğrenci dönemini uzatmak zorunda kaldı.

    Bizlerin amacı sizleri asla yarı yolda bırakmak değil ki bu nedenle yazamadığımız çalışmaların ücretlerini iade ediyoruz. Bu çalışma şekli Türkiye'de ilk defa tarafımızca uygulandı. Bu şekilde doğru çalışan ve çalışmayan büyük bir şekilde ayırt edilmiş oldu.

Neler Yaptık?

Bugüne kadar sizlerden gelen taleplerin ve tamamlanmış çalışmaların sayıları aşağıda verilmiştir.

28317
Toplam Başvuru Sayısı
22419
Kabul Edilen Çalışma Sayısı
22269
Tamamlanan Çalışma Sayısı
150
İade/Vazgeçilen Çalışma Sayısı

“Baş+arı: “Baş” olmak için “arı” gibi çalışmak gerekir. ”

Mümin Sekman

Misyon

Tez Yazım Dünyası olarak misyonumuz; hizmet kalitesini sürekli geliştirerek, globalleşen dünyanın sunduğu bilgi erişim kaynaklarını en verimli şekilde değerlendirip, danışanlarımızın talep ettiği danışmanlık hizmetlerini eksiksiz, kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde karşılamaktır.

Vizyon

Tez Yazım Dünyası olarak vizyonumuz; sağladığımız danışmanlık hizmetleri konusunda koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini benimseyerek, hizmet verdiğimiz sektörde lider konuma gelmektir.
WhatsApp WhatsApp