Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan farklı soru veya sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Çalışma Şeklimizle İlgili Sorular

Hedefimiz, Türkiye'nin dört bir yanında okuyan tüm öğrencilerimizin çalışmalarını başarılı bir şekilde tamamlamaları için en büyük destekçileri olmak.
Bu da yeni moda dolandırıcı şekillerinden biri oldu. Elimde bu çalışmanın tarafımızca yazıldığı kanıtı var tez ödemesini yapmazsanız okulunuza mail atarız eğitim hayatınızı bitiririz dediğimizde ne cevap vereceksiniz?. Lütfen bu tip dolandırılma yöntemlerine düşmeyin kimseyi de düşürmeyin. Çalışmalarımızda bu gibi kesin kanıtlayıcı bilgi ve belgeler düzenlemiyoruz. Ama hayır ben sözleşmesiz çalışmam diyorsanız sözleşmede yapabiliriz. Bu konuda içiniz rahat olsun lütfen.
Sizlerin kim olduğunu bilmeden bizler rahat bir şekilde iletişim halinde oluyorsak, lütfen sizler de bizlere güvenin. Gerçi 100 iş yaparsın 10 teşekkür zor gelir ama 1 kötü iş yaparsın her yerde şikayetler yazar 🙂
Çalışmanızın detaylarını bizlere iletmeniz durumunda ilgili hocalarımız ile görüşüp size detaylı bilgi verebiliriz. Bunlar;1- Çalışmanızın tam konu başlığı nedir? Çalışmanızın başlığı belli değil ise hangi alan veya bölümle ilgili yazılacağı konusunda bahseder misiniz?2- Çalışmanız hangi dilde yazılacaktır?3- Çalışmanızın son teslim tarihi nedir?4- Çalışmanızla ilgili olarak anket veya analiz yapılacak mıdır? Yapılacak ise analiz kısmı tarafımızca mı yapılacak yoksa siz mi yapacaksınız?gibi başlıklara cevaben veya sizin de eklemek istedikleriniz olu ise tüm bunlar herhangi birı iletişim kanallarından bizlere ulaştırmanız yeterli olacaktır.
Bizden kaynaklı her türlü sorun veya yazamama gibi durumlarda gönderdiğiniz ücreti sizlere 1-5 iş günü içerisinde iade etmekteyiz. Bizim amacımız sizlerle değil sizlerin arkadaşları ile çalışabilmekte.
Çalışma size mail olarak word dosyası biçiminde gönderilecektir. Bu durumda sizlerinde düzenleme yapabilme çalışma üzerinde oynama şansınız olacaktır.
Evet. Çalışmanızı size bölümler halinde yazıldıkça gönderiyoruz. Bu durumda olası eksiklik veya hatalarda zamanında müdahale yapılıp hatalardan ortadan kaldırılıyor. Böylelikle kabul edilmemesi için bir sebep kalmıyor.
İntihal oranı; kısaca kopya veya benzerlik durumunu gösteren sayaçtır. İntihal oranını belirleyen yazılımlara çalışmanızı yüklediğimizde ortalama 60 milyondan fazla web sitesi, makaleler ve diğer bilimsel çalışmalar taranmaktadır. Burada amaç bu çalışmanın özgün olarak mı hazırlandığı yoksa başka bir çalışmadan kopya mı alındığını gösterir. Bu nedenle çok önemlidir. Çalışmalarımızda genelde en yüksek intihal oranı %20 'dir.

Ödeme Sistemimizle İlgili Sorular

Çalışmanızdaki gerek ciddiyet gerekse emeklerimizin boşa çıkmaması adına, ödemeleri sizleri de zor duruma sokacak şekilde değil de taksitli olarak talep etmekteyiz. Çalışmalardaki ücret miktarına ve sizin ödeme gücünüz baz alınarak gerekli taksitlendirme yapılmaktadır.
Sizden ilk talep edilen ücret, çalışma tutarına göre düşük bir ücret olmaktadır. Buradaki amaç sizden o küçük ödemeleri alıp çalışmanızı yapmamak değil elbette; ancak çalışmalarımız hocalarımız tarafından yazılmaktadır ve buna yoğun bir emek harcanmaktadır. Daha sonra öğrencilerimiz sebep belirtmeksizin ya hiç çalışmalarınız talep etmiyorlar ya da çalışmaları alıp ödeme yapmadan iptal ettiklerini belirtiyorlar. Bu durumu geçmişte defalarca yaşadığımızdan dolayı böyle bir önlem alma gereği duyduk. Zaten sizlerin ilk başta ödeyeceği tutarlarda sizleri kandırıl dolandırmaya başlasak emin olun savcılıktan çıkamayız...
Web sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme yapabilir veya banka hesap bilgilerimize EFT veya havale yapabilirsiniz.
Hayır; çünkü sizlerin ödeme hesabınızı hem takip edebilmek hem de olası anlaşmasızlıklarda taraflarca kanıt olabilmesi açısından banka veya online ödeme sistemini tercih etmekteyiz.
Evet, ancak her çalışma için geçerli değildir.
Hayır, dilediğiniz kişi hesabından ödeme yapabilirsiniz. Ödeme açıklamasına sizin isminizi belirtmesi yeterlidir.

Aklınızdaki sorulara cevap bulamadınız mı?

WhatsApp WhatsApp