Hizmetlerimiz

Ön Lisans Tez Danışmanlığı

Tez Yazım Dünyası size başarıyı getirecek kalitede araştırma ve analiz imkanını sağlayan tez örneği hazırlayan, tüm gerekli çalışmaları rekabetçi ücretleri ile gerçekleştiren bir anlayışa sahiptir.

İletişime Geçin

Lisans Bitirme Tezi Danışmanlığı

Eğer sizde Lisans Öğrencisi iseniz ve son sınıfta öğrenim görüyorsanız lisans bitirme tezi hazırlamanız gerekmektedir. Bu konuda Tez Yazım Dünyası sizlere hizmet etmekten memnuniyet duymaktadır.

İletişime Geçin

Tezsiz Yüksek Lisans Proje Danışmanlığı

Yüksek lisans programları tezli yüksek lisans programları ve tezsiz yüksek lisans programları olmak üzere 2’ye ayrılır. Aralarında belli farklar olmakla birlikte temelde akademisyen olmayı amaçlayanların tercihleri tezli yüksek lisans iken iş hayatında avantaj elde etmek için diğer bir deyişle akademisyen olma dışındaki amaçlar için tercih edilen yüksek lisans türü de tezsiz yüksek lisans eğitimidir.

İletişime Geçin

Yüksek Lisans Tezi Danışmanlığı

Farklı konu ve alanlarda yapılan tezli ya da tezsiz çalışmalarınızda her türlü danışmanlık hizmetinin sağlanmasıdır. Resmi olarak size tayin edilen danışmanınızın talepleri, görüş ve önerileri dikkate alınmak koşulu ile bilimsel anlamda talep edilen danışmanlık hizmetinin size sağlanarak, resmi danışmanınızdan sağlayamadığınız bilgi hizmet taleplerinin yerine getirilmesidir. Ayrıca içinde olduğunuz proje, tez ve bilimsel araştırmalarınızda size bilimsel desteğin yanında kaynak temini ve kaynakların deşifre edilerek tarafınıza sunulmasıdır.

İletişime Geçin

MBA Tez Yazım Danışmanlığı

Başarılı ve tanınmış bir alanda kariyer yapmak ve zirveye tırmanmak ister misiniz? Kötü zaman yönetimi ve tecrübe eksikliği MBA çalışmalarınızda iyi not almanıza ve başarılı olmanıza engel olacaktır..MBA tezi, ders ödevleri ve dönem ödevleriniz konusunda size yardımcı olabiliriz. Üstlendiğiniz herhangi bir proje konusunda bizden yardım talep edebilirsiniz..

İletişime Geçin

İstatistik Veri Analizi Hizmetleri

Akademik bir çalışma veya lisansüstü tezinizin veri elde etme aşamasından sonra hangi analizlerin kullanılmasının uygun olacağı, hangi analizlerin nasıl yorumlanacağı noktasında vermiş olduğumuz hizmettir. Veriler ve anket formunun bize gönderilmesinden sonra en kısa zamanda analizlerin yapılması ve nasıl yorumlaması gerektiği ile ilgili danışmanlık bu hizmet kapsamında verilmektedir.

İletişime Geçin

Ödev Yazım Danışmanlığı

Ödev hazırlama her öğrencinin akademik yaşamı boyunca saatlerini harcadığı yorucu bir süreçtir. Bu nedenle ödevlerde elde edeceğimiz başarının akademik başarınızda da oldukça önemli etkisi vardır. Ödev hazırlama sırasında doğru teknikleri kullanmak, ödevin tamamlanması için gerekli bilgi ve beceriyi nasıl en doğru ve hızlı şekilde edineceğinin bilgisine sahip olmak em ödev başında harcayacağınız zamanı kısaltacak hem de başarınızı arttıracaktır.

İletişime Geçin

Yazım Hizmetleri

Bu anlamda Tez Yazım Dünyası tüm çalışmalarınızın hazırlanması aşamasında uzman kadrosu ile sizlere danışmanlık sağlamayı ve tez, proje gibi daha büyük akademik çalışmalara giden yolda sizlere gerekli donanımı kazandırmayı amaçlamaktadır.

İletişime Geçin

MÜŞTERİ YORUMLARI

Bizden hizmet almış müşterimizin yorumlarından sadece bir kısmı...

10_avatar-512

Yiğit Bey

*Profil resmi gizlenmiştir*
“ Sanki çalışmamı ben hazırlamış gibi öğrenerek ve birlikte güzel vakit geçirerek hazırladık. Hem burada hem de kendi sosyal medyam da buranın reklamını yapacağım. ”
10_avatar-512

Efe Bey

*Profil resmi gizlenmiştir*
“ Önceki tez yazım firması beni çok zor durumda bıraktı çalışmam yetişemedi ancak bunlar bu dertten kurtardı beni. Tavsiye ederim hiç düşünmeyin. ”
11_avatar-512

Betül hanım

*Profil resmi gizlenmiştir*
“ Bu siteyi gördüyseniz ve halen kararsız kalıp düşünüyorsanız zamanınızı boşa harcıyorsunuz. ”
11_avatar-512

Serpil Hanım

*Profil resmi gizlenmiştir*
“ Benim 1 yılımı kurtardıkları için çok minnettarım. Kesinlikle tavsiye ediyorum. ”
10_avatar-512

Mustafa Bey

*Profil resmi gizlenmiştir*
“ Çok endişeli yaklaştım defalarca konuşup saatlerini aldım ama iyi ki bu insanları tanıdım diyorum. Hiç korkmadan gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. ”

Onlar Başvurdu ve Kazandılar.

Siz Daha Neyi Bekliyorsunuz?

WhatsApp chat